Apartament Kłopotowskiego No 11

Chcesz aby Twój nocleg był wyjątkowy?
Zapraszamy do Apartamentu Kłopotowskiego No 11 znajdującego się na Pradze Północ - w historycznej dzielnicy Warszawy o niepowtarzalnym klimacie!
Kłopotowskiego No 11 to enklawa z duszą i historią, zachwycająca i intrygująca. Zrewitalizowane budynki pochodzą z lat 1910 , gdy mieściła się w nich Fabryka Maszyn i Kamieni Młyńskich. Postindustrialny charakter miejsca uzupełniony nowoczesnym designem z zabytkowym sznytem o stylistyce współczesnej Pragi zwraca uwagę najbardziej wymagających gości. Apartament Kłopotowskiego No 11 to idealne miejsce dla osób, które są zwolennikami aktywnego życia kulturalno - rozrywkowego i korzystają z uroków miasta. To wyjątkowy punkt na mapie Warszawy - z duszą i klimatem Pragi - Północ.
Powierzchnia Apartamentu to 30m2 z dwoma oddzielnymi łóżkami 90 x 200 cm.
Oferujemy takie udogodnienia, jak:
- bezpłatne WiFi,
- telewizor z płaskim ekranem,
- ręczniki,
- pościel,
- żelazko i deska do prasowania,
- suszarka do włosów,
- kosmetyki hotelowe,
- aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem,
- kawa , herbata, woda,
- szafa
Apartament Kłopotowskiego No 11 znajduje się 2,7 km od centrum miasta. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje, takie jak Zamek Królewski w Warszawie, Kolumna Zygmunta i Plac Zamkowy, ZOO, Stadion Narodowy .Centrum Kopernika – 1,4 km, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie – 1,5 km. Barbakan – 3,4 km, Uniwersytet Warszawski – 3,6 km.
Zapraszamy
Apartament Kłopotowskiego No 11
ul. Księdza Ignacego Kłopotowskiego 11
03-718 Warszawa
email: apartamentk11@gmail.com

Ogólne

WiFi w pokojach
Winda
Palenie zabronione
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja